Hakkımızda

1984 yılından bu güne kadar siz sevgili müşterilerimize en sağlam mutfakları, en kaliteli malzemeden yapılmış yatak odalarını, yıllarca mutlu yaşayacağınız salonlarınızı süsüleyen oturma ve yemek gruplarını, canınızdan çok sevdiğiniz evlatlarnız için bebek, çocuk ve genç odalarını sevgiyle ve hiç unutmadığımız iş bilinci ile yaptık. Sizlerin evinize kaliteli ağaçlardan yapılmış, dönemin son moda renkleriyle kaplanmış mobilyalarımız girdi. Siz mutlu oldunuz, biz mutlu olduk.

Bizler siz sevgili müşterilerimizin ihtiyaç ve zevklerinize yönelik mobilyaları, uzman kadromuzun imalatıyla kendi atölyemizde yaptık. Dekorasyon alanında uzun yıllardır siz müşterierimize hizmet sunmaktayız. Tüm mobilya ürünlerimiz sizin beğeninize uygun yapılmaktadır. Mobilyada müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir.

Mobilya imalatı kolay değildir. İşin içine sanat ve insan gözü girer. Dekorasyonun içinde  mobilyanın ahşabı, ahşabın kalitesi, evin içinde duruşu girer. Her yönden hem konforlu, hem kullanışlı hem de uzun ömürlü mobilya sanatı yapıyoruz.

Biz HAR MOBİLYA olarak Önceliğimiz Kalite ve müşteri memnuniyetini, güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır. Yaptığımız işlerde farkımız taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır. Tüm uygulamalarımız siz değerli müşterilerimizin beğeni ve isteği doğrultusunda zevkinize özel çözümler sunarak sanatkar bir performans ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürme yolunda sizlere hizmet vermekteyiz..Dekorasyon bir detay sanatıdır, ve bizler inanıyoruz ki siz değerli müşterilerimiz sanatın ve sanatkarın değerini bilenlersiniz...

Size özel fırsat ve özgün tasarımlar için bizimle iletişime geçiniz. İletişim